Asystentka Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju

Adecco Poland Sp. z o.o.
Ząbki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dla jednego z polskich przedsiębiorstw działających w branży spożywczej poszukujemy asystentki dyrektora sprzedaży i rozwoju.

Zakres obowiązków:
• Współtworzenie i realizacja akcji promocyjnych marki firmy w social mediach, w tym przygotowywanie materiałów do publikacji online.
• Zarządzanie terminarzem Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju oraz organizacja spotkań dla jednostek podległych.
• Koordynacja raportowania bieżącej działalności w dziale Sprzedaży i Rozwoju.
• Współpraca z Biurem Zarządu w obsłudze gości, zarządzanie korespondencją i zamawianie materiałów biurowych.
• Analiza aktywności pracowników w systemie CRM i sporządzanie raportów dla Dyrektora ds. Rozwoju.
• Zapewnienie poprawnego obiegu informacji i dokumentacji, włączając w to archiwizację i raportowanie w kwestiach poufności.
• Obsługa faktur w systemie Softlab.
• Udział w organizacji narad i spotkań firmowych.
• Wsparcie Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju poprzez przekazywanie decyzji i monitorowanie współpracy między jednostkami.
• Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz przygotowywanie materiałów informacyjnych o Spółce.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym,
• Znajomość Excel i power point, mile widziane: canva oraz inne programy ze środowiska Microsoft,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, analizie danych, organizacji targów lub marketingu,
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Z miękkich:
• Asertywność,
• Wysoka kultura osobista,
• Elastyczność, otwartość,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Umiejętność analizy danych,
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
• Dni pracy: od poniedziałku do piątku,
• możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,
• Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, świąteczne bony lub karty przedpłacone,
6 maj 2024;   from: www.olx.pl