Praca na Taxi od zaraz

Eternis Sp.z o.o. Sp.k.
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy kierowców kategorii B, wysokie zarobki, elastyczny czas pracy

W związku z rozpoczęciem działalności aplikacji TAXI Bolt w Siedlcach, zatrudnimy kierowców kategorii B

Oferujemy:
- cotygodniowe wypłaty
- elastyczne godziny pracy
- stały kontakt i pomoc na każdym etapie współpracy
- wynajem aut na wyłączność z naszej floty w promocyjnej cenie
- samochody hybrydowe z instalacją gazową
- wsparcie techniczne floty 24/7

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- badania lekarskie i psychologiczne uprawniające do przewozu osób (pomoc w załatwieniu)
- zaświadczenie o niekaralności

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
78*****58
6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
9 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc
Opis: Chcesz być niezależny/a finansowo i zarobić spore pieniądze? Zostań opiekunem/opiekunką osoby starszej w Niemczech. Posiadamy oferty na terenie całych Niemiec i zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie oraz pomoc. Zadzwoń już dziś, o wszystkim chętnie ...
22 dni temu
1 600 zł 1 800 zł jeden miesiąc
Opis: Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru ...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
5 000 zł 8 200 zł jeden miesiąc
Opis: Witam. Zatrudnię mężczyznę do pracy przy odwiertach pionowych. Wiek od 20- 40lat. Musi posiadać prawo jazdy B lub C Praca w terenie u klientów. Praca od zaraz.
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
1 zł 2 zł jeden miesiąc
Opis: Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - przewóz towarów na trasach międzynarodowych - nadzorowanie prawidłowości czynności ładunkowych, - właściwe rozmieszczenie ładunku na pojeździe, - dopilnowanie i ...
4 lata temu