Pokojowa / brygadowa w hotelu w centrum Łodzi

28 zł - 32 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy Panią na stanowisko :

  • pokojowa

  • brygadowa

Wymagania:

-pracowitość, dokładność, sumienność

-dobra organizacja pracy własnej

-uczciwość

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

-utrzymywanie czystości powierzchni użytkowych

-sprzątanie pokoi hotelowych

-uzupełnianie i rozliczanie minibarów w pokojach

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- umowę zlecenie/umowę o pracę

- kartę Multi Sport

-posiłki pracownicze

-ubezpieczenie grupowe

-prywatną opiekę zdrowotną

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz OLX.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl