Hydraulik Fryburg

13 090 zł - 14 325 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Hydraulik

Lokalizacja: ok.Fryburga

Zakres obowiązków: praca przy maszynach do wydrążania tuneli; instalacja systemów rurowych przez, które będzie przepływał olej w maszynach

System zmianowy: 3 zmiany + możliwość rotacji 4/1

Wynagrodzenie: 2650€- 2900€ netto/msc

Oferujemy:

  • 25 % dodatku za nocki netto

  • 25 % dodatku za nadgodziny brutto

  • 50 % dodatku za prace w niedziele netto

  • 100 % dodatku za prace w święta netto

  • Niemiecka umowa, na początku na rok

  • 25 dni urlopu w pierwszym roku

  • Zorganizowany nocleg

  • Wsparcie polskich koordynatorek

  • Niemieckie ubezpiezenie

Dodatkowo:

Nocleg organizowany przez firmę, natomiast opłacany przez pracownika (koszt 450€ - 550€ maksymalnie miesięcznie, pokój docelowo 1-osobowy z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu)

Pokój dwuosobowy 350 - 450 €

  • Umowa o pracę Niemiecka, pierwsza podpisywana na rok czasu

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: pr_work4us.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia wniosku prosimy o kontakt telefoniczny lub przez Viber/WhatsApp/Telegram pod numerem:

+48 534 485 518

3 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: FIRMA SANEN zatrudni instalatora od wentylacji z doświadczeniem w jednej z branż: -wentylacja -klimatyzacja -ogrzewanie i wod-kan Termin zatrudnienia: od zaraz Miejsce pracy: cała Polska Prawo jazdy: mile widziane Konieczne doświadczenie w danej ...
5 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
9 000 zł 11 000 zł jeden miesiąc
Opis: Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na produkcji przy mięsie drobiowym. Miejscowość: Doetinchem, Kornhorn i Putten Wyjazdy co soboty. Oferujemy: -zarobki ok. 400-450 € netto tygodniowo (już po odciągnięciu kosztów zakwaterowania, ...
miesiąc temu