Doradca klienta w dziale : Finanse/Ubezpieczenia

Auto-Servis Michal Boron
Nowy Targ Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Autoryzowany dealer Fiat/Jeep poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko

doradca klienta w dziale : Finanse/Ubezpieczenia

Twój zakres obowiązków

· Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów finansowych (leasing, pożyczka, kredyt, ubezpieczenia)

· Współpraca z partnerami finansowymi (banki oraz instytucje finansowe)

· Telefoniczna lub bezpośrednia obsługa klienta wnioskującego o finansowanie

· Poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla klienta

· Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla klienta

· Monitorowanie i koordynowanie procesu finansowania

· Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

· Doświadczenie w obsłudze klienta,

· Umiejętność budowania relacji z klientem,

· Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

· Atutem będzie znajomość rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i doświadczenie

Co oferujemy

· - Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin, umowę o pracę

· - Atrakcyjny system premiowania.

· - Pracę w zgranym zespole, firma z długoletnią tradycją

· - Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia

C.V. proszę kierować na sekretariat(małpa)autoservisboron.pl bądź tu na OLX

6 maj 2024;   from: www.olx.pl