Pracownik pomocniczy (szlifiernia/polernia)

Randstad Polska Sp. z o.o.
Toruń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujesz pracy na stanowisku pracownika pomocniczego w oparciu o umowę o pracę tymczasową w Toruniu?

Idealnie się składa! Ta oferta jest skierowania właśnie dla Ciebie :)

oferujemy

  • pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • umowę o pracę tymczasową
  • długookresową perspektywę współpracy
  • pełne wdrożenie w zakres wykonywanych obowiązków
  • miłą i przyjemną atmosferę pracy
  • bezpłatny dojazd do pracy z wybranych lokalizacji na terenie Torunia

zadania

  • prace pomocnicze przy pakowaniu gotowych elementów
  • prace pomocnicze przy obróbce drewna
  • kontrola jakości wykonywanej pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • zdolności manualnych
  • precyzji i dokładności
  • weryfikacji i kontroli jakości wykonywanych obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

6 maj 2024;   from: www.olx.pl