Screening Officer/Pracownik ochrony z językiem angielskim

6 600 zł jeden miesiąc
Securitas Polska Sp. z o.o.
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Opis oferty pracy

Obecnie dla naszego prestiżowego klienta, amerykańskiej korporacji z branży IT / Big Tech, poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Screening Officer/ Pracownik ochrony z językiem angielskim

Wyzwania , jakie na Ciebie czekają:

  • realizacja procedur bezpieczeństwa
  • wykonywanie weryfikacji pod kątem przedmiotów zabronionych
  • kontrola osób wchodzących na teren obiektu
  • bieżące raportowanie zdarzeń
  • praca w środowisku międzynarodowym- j. angielski używany no co dzień w kontaktach z klientem
  • praca w systemie zmianowym 12h
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

Oczekiwania, jakie mamy w stosunku do Ciebie:

  • znajomość j. angielskiego (min B1) - warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera - obowiązkowo pakiet Office
  • niekaralność
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • dokładność, rzetelność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowa o pracę – stawka 6600
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy – nie tylko w Polsce
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • program szkoleniowy i wdrożeniowy
  • w pełni wyposażoną i zaopatrzoną przestrzeń socjalną
Dodatkowe informacje

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

6 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Securitas Polska Sp. z o.o.
  • Piastów
29 zł jedna godzina
Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na obiekt handlowy na...
9 dni temu
  • Troja Sp. z o.o.
  • Piastów

Opis:

Agencja ochrony zatrudni niekaranych pracowników do ochrony budowy w Jawczycach .

Kontakt tylko telefoniczny w godzinach 8:00-16:00 pod nr: 66*******88

jeden dzień temu
  • Troja Sp. z o.o.
  • Piastów

Opis:

Agencja ochrony zatrudni niekaranych pracowników do ochrony budowy w Jawczycach .

Kontakt tylko telefoniczny w godzinach 8:00-16:00 pod nr: 66*******88

4 miesiące temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Piastów

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektu, reagowanie na zagrożenia
  • Obchody kontrolne
  • Praca przy monitoringu

Wymagania: ...

2 dni temu