Mechanik samochodowy

4 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kłobuck Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma transportowa specjalizująca się w transporcie samochodami ciężarowymi poszukuje osoby na stanowisko mechanika.

Wymagania:

-wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-dbałość o powierzone sprzęty

-zaangażowanie i dobra organizacja pracy

-prawo jazdy kat B

-chęć do pracy i smykałka do motoryzacji

Zakres obowiązków:

-bieżące dbanie o stan techniczny pojazdów w firmie

-naprawy pojazdów

-prowadzenie dokumentacji napraw

-pilnowanie terminów przeglądów i serwisów

-współpraca z dostawcami w celu organizacji potrzebnych części

Oferujemy:

-możliwość rozwoju w stabilnej firmie wśród ludzi z doświadczeniem

-możliwość szkoleń

-miła atmosfera pracy

-warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie do ustalenia w zależności od umiejętności

Zapraszamy do kontaktu !

50*******87

60*******43

praca.truckexpress(małpa)gmail.com

6 maj 2024;   from: www.olx.pl