Operator koparki / koparko-ładowarki

Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Geotechnika Południe Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI I KOPARKO-ŁADOWARKI

Miejsce pracy: Kraków, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy operatora koparki do pracy w branży budowlanej.

Wymagania:

  • uprawnienia na koparki klasa I

  • uprawnienia na koparko-ładowarki klasa III (dodatkowy atut)

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa wiedza z zakresu budowa maszyn

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dbałość o powierzone mienie

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • gotowość do odbywania delegacji

  • gotowość do pracy jako pracownik ogólnobudowlany

Oferujemy:

  • stałą pracę w dobrym zespole

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej informacji pod numerem telefonu - 66*******85 od Pn-Pt wyłącznie między godziną 8 a 16.

CV prosimy kierować przez formularz rekrutacyjny.

22 maj 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków
30 zł 35 zł jedna godzina
Witam Zatrudnię Operatora koparki kołowej, koparko-ładowarki, mini koparki Obowiązki: codzienna obsługa dbałość o powierzony sprzęt Wymagania: - uprawnienia - prawo jazdy kat. B -mile widziana kat. C Umowa o pracę Praca od zaraz
23 dni temu
38 zł 43 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnimy doświadczonego operatora koparek.

Pracujemy na koparkach JCB, mamy 6 sprzętów:

  • koparko-ładowarka JCB 3CX,

  • koparka obrotowa 17T

  • koparka mini 2T ...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków

Opis:

Operator Koparki

Miejsce pracy: Praca w delegacjach. Obecnie rekrutujemy na budowę na podkarpaciu.
Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego operatora koparki do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej. ...
jeden dzień temu
6 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc

Opis:

GRUPA INSTALBUD – Firma instalacyjno-budowlana z 25-letnim stażem na rynku, zatrudni pracowników posiadających umiejętności w poniższym zakresie i spełniające następujące oczekiwania:

- operator koparki

- zgrzewacz rur PE ...

4 dni temu