Pomoc kuchenna z orzeczeniem

Osoba fizyczna (prywatna)
Starogard Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stołówka Kociewska w Starogardzie Gdańskim zatrudni na umowę lub zlecenie.
Pomoc kuchenna - wolne weekendy
Oferta skierowana dla osób z orzeczeniem
Praca od poniedziałku do piątku (między godz. 8:00 a 17:00).
Zakres obowiązków:
-pomoc w przygotowywaniu posiłków
-utrzymanie porządku
-zmywak
-inne działania związane z działalnością gastronomiczną
Wymagania:
-książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna
-dyspozycyjność
Mile widziane doświadczenie, jednak nie jest konieczne, osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV przez OLX
6 maj 2024;   from: www.olx.pl