Praca - Pracownik Ochrony / KPOF

Osoba fizyczna (prywatna)
Chrzanów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Agencja Ochrony MaRyT zatrudni pracowników OCHRONY do Słuzby Patrolowa-Interwencyjnej. 32-500 CHRZANÓW

Wymagania:

  • mile widziany wpis na listę KPOF

  • prawo jazdy

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • miejsce pracy Chrzanów

  • umowa o prace

  • system pracy 12 h

Proszę o kontakt od pon. do pt. w godz. od 9:00 do 15:00

Mile widziany kontakt osobisty

8 sie 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Securitas Polska Sp. z o.o.
  • Chrzanów
6 080 zł jeden miesiąc
Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom. Opis oferty pracy Obecnie do nas...
miesiąc temu
  • Securitas Polska Sp. z o.o.
  • Chrzanów

Opis:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.

< ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Chrzanów
4 242 zł 4 300 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma USI Skawina z długoletnim doświadczeniem na rynku pilnie poszukuje osób na stanowisko „ kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej” w Chrzanowie.

Zakres obowiązków:

  • 27 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Chrzanów
4 300 zł 5 500 zł jeden miesiąc

Opis:

OPIS

Agencja Ochrony zatrudni pracowników do ochrony obiektu przemysłowego w m .Chrzanów Kroczymiech

Praca w systemie zmianowym 12-godz. (dzień lub noc)

W zakres czynności wchodzi kontrola ruchu ...

26 dni temu