Kierownik budowy

12 000 zł - 15 000 zł jeden miesiąc
STE capital sp. z o.o.
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do nas jako Kierownik Budowy!

Firma Budowlana STE Capital Sp. z o.o. , poszukuje doświadczonego Kierownika Budowy, gotowego do pracy w różnych lokalizacjach, w tym Olsztynie, Warszawie, Węgorzewo, Kosowie Lackim i Szklarskiej Porębie, Kołobrzegu.

Oferujemy:

  • Nadzór nad realizacją budów zgodnie z harmonogramem,

  • Prowadzenie dokumentacji,

  • Nadzór nad jakością i terminowością prac,

  • Współpraca z zarządem w zakresie nadzorowanych inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie w budownictwie,

  • Znajomość przepisów budowlanych,

  • Uprawnienia budowlane konstrukcyjno-budowlane,

  • Znajomość MS Office i AutoCAD,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie B2B,

  • Przejrzyste warunki współpracy z pełnym wsparciem logistycznym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wygodne zakwaterowanie w razie relokacji,

  • Samochód służbowy, telefon i laptop.

Aplikuj teraz! Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

28 zł 40 zł jedna godzina
Opis: Witam. Szukam pracownika do budowy tarasów z drewna i kompozytu oraz zadaszeń z drewna i aluminium. Stawka zależna od zaangażowania. W przypadku pytań dzwoń śmiało.
2 miesiące temu
Opis: Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Kierownika Sali Sprzedaży „Kiedy konkurujesz z inną ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piastów
5 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Zakres obowiązków: · Prowadzenie szczegółowej ewidencji materiałowej · Bieżąca kontrola stanów zapasów materiałowych i ich analiza w celu optymalizacji · Eliminowanie zapasów zbędnych i nadmiernych · Organizacja/koordynacja wysyłek i przygotowywanie ...
19 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piastów
5 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujemy Kierowniczki/Kierownika Pralni. Jeden z naszych obiektów, który mieści się w C.H Janki poszukuje rezolutnej, przedsiębiorczej, zaangażowanej i potrafiącej zarządzać personelem osoby, która nie boi się wyzwań. Jesteśmy firmą z 23 letnim ...
20 dni temu