Pracownik ds. rozliczeń i fakturowania

Randstad Polska Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Globalna firma z branży TSL poszukuje pracownika ds. rozliczeń i fakturowania.

Ważna jest dla Ciebie możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju? Potrafisz się odnaleźć w międzynarodowym środowisku pracy? Nie czekaj, stań się częścią zespołu, a w zamian otrzymasz współpracę na atrakcyjnych warunkach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na rok z możliwością przedłużenia
  • pracę hybrydową
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • pracę w dobrej atmosferze i wsparcie współpracowników

zadania

  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • wystawianie faktur korygujących oraz innych dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ustawy o vat, ustawy o rachunkowości oraz procedurą spółki
  • kompletacja dokumentów potwierdzających zrealizowanie transportu zgodnie z wymogami klienta
  • pozyskiwanie i weryfikacja danych z działów operacyjnych/ handlowych/bok w celu zapewnienia kompleksowej obsługi administracyjnej klienta
  • nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • terminowa wysyłka faktur sprzedażowych zgodnie z wymogami klienta
  • zakładanie podmiotów w systemie sap oraz ines
  • udział w dedykowanych szkoleniach
  • stosowanie się do zaplanowanych terminów wykonywania obowiązków i zadań

oczekujemy

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • bardzo dobrej znajomości programu excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności
  • umiejętności koncentracji na powierzonych celach i zadaniach z uwzględnieniem terminów realizacji oraz wagi i priorytetów
  • zdolności do dostosowywania własnej wiedzy zawodowej i umiejętności do potrzeb firmy i nowych narzędzi
  • elastyczności w działaniu dostosowana do zmian zachodzących w firmie i nowych wymagań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

7 maj 2024;   from: www.olx.pl