Pracownik techniczny/konserwator/złota rączka - Umowa o pracę

4 300 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Grupa MND Sp. z o.o.
Działdowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy pracownika technicznego/konserwatora/złotej rączki do obiektów Grupy MND w Działdowie.

Na miejscu prowadzimy kilka działalności - apteki, magazyny, biura. W związku z tym szukamy do zespołu osoby, która będzie nam pomagać w kwestiach technicznych. Najchętniej osobę z chęcią do pracy, doświadczeniem i/lub zdolnościami manualnymi oraz posiadającą prawo jazdy kat. B. Praca na +/- cały etat z możliwością dopasowania grafiku do potrzeb.

Główne obowiązki:

  • drobne bieżące naprawy (np. cieknący kran, wyłamana klamka)
  • serwis w razie awarii
  • konserwacja/renowacja/remonty
  • prace porządkowe
  • podstawowe prace ogrodnicze
  • obsługa pieca na ekogroszek
  • zaopatrzenie w narzędzie/asortyment potrzebny do pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie lub każda inna forma zatrudnienia, która będzie nam wspólnie odpowiadać, na cały etat lub trochę mniej - do dogadania :)

Chętne osoby zapraszamy do wysłania CV/kilku słów o sobie.

Prosimy CV przesłać na adres e-mail: rekrutacja(małpka)GrupaMND.pl

Prosimy o nie przysylanie CV przez portal OLX.

16 lis 2022;   from: www.olx.pl