Operator maszyn produkcyjnych

Osoba fizyczna (prywatna)
Łowicz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Spółka Bracia Urbanek od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, naturalnych przetworów owocowo-warzywnych. Nieustannie się rozwijamy, obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami pracy i jakości

  • przestrzeganie procedur w dziale produkcji

  • dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów

  • realizacja zadań wynikających z planu produkcyjnego

  • dbałość o powierzone narzędzia

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie

Nasze wymagania

  • gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności zawodowych

  • odpowiedzialność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność

  • doświadczenie z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych, będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • pełne szkolenie stanowiskowe, przygotowujące do samodzielnej pracy

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • praca w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

  • kartę Multisport

29 gru 2022;   from: www.olx.pl