Doradca ds. sprzedaży (branża protetyki słuchu)/ praca pon.- pt.

ACS Audika Sp. z o. o.
Środa Śląska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy specjalistami w zakresie profilaktyki i zdrowia słuchu. Zapewniamy naszym pacjentom pełną diagnostykę audiologiczną, w tym bezpłatne badania słuchu dostępne od ręki w każdym gabinecie. Współpracujemy z wysokiej klasy protetykami słuchu oraz lekarzami wielu specjalizacji. Prowadzimy sprzedaż aparatów słuchowych, które pomagają naszym pacjentom wrócić do świata dźwięków.

Mamy w Polsce ponad 600 nowoczesnych Centrów Słuchu i 21 wyspecjalizowanych Centrów Medycznych. Zatrudniamy w tej chwili ponad 1000 osób. Stale poszerzamy nasze zespoły, a dzięki własnemu Centrum Szkoleniowemu dbamy też odpowiednio o ich rozwój.

Dołącz do nas!

To oferujemy:

  • praca, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych pacjentów

  • podstawa + premia miesięczna + premia kwartalna

  • umowa o pracę na cały etat

  • praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach

  • możliwość pracy w dogodnej lokalizacji, aktualnie poszukujemy do oddziałów w Trzebnicy, Obornikach Śląskich lub Wołowie;

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 30 lat na rynku

  • pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie (na każdym etapie w pełni opłacane przez pracodawcę)

  • dofinansowanie nauki na kierunku protetyk słuchu

  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz szkieł korekcyjnych

Twoje zadania:

  • wykonywanie badań słuchu (po odbyciu szkolenia);

  • sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów, baterii i środków pielęgnacyjnych;

  • doradzanie pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych;

  • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt;

  • budowanie długotrwałych relacji i opieka posprzedażowa.

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz profesjonalnej obsłudze klienta;

  • posiadasz wykształcenie m.in. średnie;

  • masz otwartość na zdobywanie nowej wiedzy, dążysz do bycia ekspertem w tym co robisz;

  • cechujesz się empatią i podchodzisz indywidualnie do potrzeb klienta;

  • jesteś osobą zadaniową, nastawioną na realizację celu.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl