Pracownik biurowy zmiana nocna

4 500 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Chrzanów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy osobę na stanowisko pracownik biurowy na zmianę nocną 20:00- 4:00

Pełny opis stanowiska

  • Podstawowe obowiązki:

  • obsługa biura firmy,

  • obsługa klienta telefoniczna

  • przyjmowanie zamówień

  • przyjmowanie dostaw

  • wystawienie faktur, korekt

  • dbałość o obieg dokumentów w firmie,

  • obsługa urządzeń : komputer, drukarka, skaner

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  • kultura osobista,

  • rzetelność,

  • terminowość,

  • komunikatywność,

  • kreatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • silna motywacja,

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • perspektywa szybkiego rozwoju zawodowego,

  • respektowanie wszystkich przywilejów osoby z niepełnosprawnością.

23 lis 2022;   from: www.olx.pl