Audytor terenowy

4 000 zł - 4 800 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ostrów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

W BES sprawiamy, że ciepło i prąd stają się darmowe.

Kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

Zadania :

  • Obsługa klientów.

  • Kontrola dokumentacji.

  • Kontakt z klientem.

  • Praca w godzinach 9-17.

  • Pomiar Budynków.

  • Rysowanie szkiców budynków.

  • Stały kontakt z inżynierami.

  • Praca biurowa oraz praca w terenie (pomiary budynków woj. Wielkopolskie).

Oczekujemy :

  • Gotowość do podjęcia pracy.

  • Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.

  • Sumienności.

Wymagamy :

  • Prawo jazdy.

  • Zdolności techniczne - metrówka, dalmierz.

  • Mile widziane doświadczenie i wykształcenie kierunkowe.

Zapewniamy :

  • Zarobki od 4 000 zł netto.

  • Auto Służbowe.

  • Laptop.

  • Szkolenia dokształcające.

  • Możliwość wyboru - umowa zlecenie lub B2B.

  • Możliwość rozwoju.

  • Młody dynamiczny zespół.

  • Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy.

  • Świetną, rodzinną atmosferę.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk " Aplikuj "

Czekamy na Twoją aplikację!

7 maj 2024;   from: www.olx.pl