Mechanik Samochodowy Opole

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy mechanika samochodów osobowych na pełen etat.
Oferujemy stabilną pracę, dobre warunki pracy, miła atmosferę.
Od kandydata oczekujemy:
-Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy
-Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
-Samodzielność i odpowiedzialność
-Dobra organizacja pracy
Opis stanowiska:
- kontrola stanu technicznego samochodów osobowych
- Bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe, wymiana opon, płynów eksploatacyjnych, oleju,filtrów,
- Naprawa ukł. hamulcowych
- Naprawa ukł. zawieszenia
- Wymiana rozrządów
- Wymiana sprzęgieł
- Wykonywanie innych prac zleconych

Tel 60450772
1 mar 2024;   from: www.olx.pl