Pracownik biurowy

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.
Piotrków Kujawski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Piotrkowie Kujawskim

Tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe;

  • Praktyczne umiejętności pracy z MS Office;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Podstawową umiejętność obsługi Excela;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;

  • Zdolności perswazji i analitycznego myślenia;

  • Komunikatywność;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Operatywność w działaniu;

  • Sumienność.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu ;

  • Obsługa korespondencji firmowej;

  • Organizacja obiegu dokumentów firmowych – właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja;

  • Organizacja oraz obsługa spotkań biurowych oraz biznesowych;

  • Sporządzanie zestawień;

  • Dodatkowe prace zlecone przez Zarząd.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

  • Premie miesięczne i dodatki;

  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu;

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Ubezpieczenia grupowe;

  • Wczasy w Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania z ZFŚS;

  • Premia do 1000 zł za polecenie nowych pracowników i 500 zł na przyuczenie nowego pracownika;

  • Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie;

  • Zniżki na zakupy w naszych sklepach firmowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. +48 532 436 991

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

7 maj 2024;   from: www.olx.pl