Pracownik magazynowy

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Agrokordi sp. z.o.o poszukuje pracowników magazynowych:

Zakres obowiązków :

  • przyjęcie towaru na magazyn ,

  • wydanie towaru z magazynu

  • realizacja zamówień

  • kontrola pod względem ilościowym

  • utrzymanie porządku na magazynie

  • współpraca z produkcją

  • praca na trzy zmiany

Wymagania:

  • rzetelność, punktualność

  • doświadczenie

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

23 sty 2023;   from: www.olx.pl