Koordynator ds. utrzymania czystości-Ełk i okolice

Osoba fizyczna (prywatna)
Ełk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator/ka ds. utrzymania czystości - Ełk i okolice

Zadania:

• Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług

• Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem

• Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze

• Zarządzanie zespołem pracowników

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu

• Doświadczenie na ww. stanowisku w branży porządkowej

• Komunikatywność, otwartość

• Prawo jazdy kategorii B

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Samodzielność w działaniu

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole

• Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Samodzielność w ramach powierzonego obszaru

• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

• Atrakcyjne benefity

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl