Zatrudnię spawacza Mig,Mag z doświadczeniem

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnię spawacza z doświadczeniem. Spawanie głównie metodą MIG i MAG. Praca w okolicy Godziesz, 16km od centrum Kalisza. Mile widziana znajomość rysunku technicznego. Oferujemy dobre zarobki, prace wmiłym towarzystwie oraz rozwijającej się firmie. Wiecej informacji pod numerem telefonu.
7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Opis: Jesteśmy producentem pojemników dla branży transportowo-magazynowej. Posiadamy rozbudowany park maszynowy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacz - MAG 135 (MIG/MAG) Oferujemy: Pracę na pełen etat w systemie od 6 do 14 Ciekawe zadania ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kalisz
Opis: Zadania: Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG (135) Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MAG, Uprawnienia spawalnicze – minimum podstawowe, Znajomość rysunku technicznego, Gotowość pracy w cyklu zmianowym, Pracowitość i ...
2 lata temu
  • Kalisz
Opis: Zatrudnię do pracy w ogrodnictwie . Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem Tel79*******71
2 lata temu
  • Kalisz
Opis: Zatrudnię kierowcę z doświadczeniem. Praca po kraju. Więcej informacji telefonicznie. Zapraszam do współpracy.
5 miesięcy temu