Przedstawiciel handlowy

3 600 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gniew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma z branży paliwowej poszukuje doświadczonej/go z ambicjami i samodzielnej/go w działaniu Handlowca do sprzedaży bezpośredniej produktów naftowych oraz promocji firmy. Miejsce pracy: Teren województwa pomorskiego i ościennych.

Wymagania:

  • kultura osobista

  • otwartość w relacjach międzyludzkich

  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych

  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

  • skuteczność w działaniu - nastawianie na wynik i jego osiąganie

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • aktywne budowanie bazy klientów

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

  • praca w terenie z klientami

  • raportowanie pracy własnej

  • dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne

  • umowa B2B lub umowa o pracę

  • przejrzyste warunki współpracy

  • samochód służbowy i telefon

  • możliwość przeszkolenia, doszkolenia w sprzedaży bezpośredniej

3 mar 2023;   from: www.olx.pl