Wykończenie Wnętrz, Stabilna Praca

Osoba fizyczna (prywatna)
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dzień Dobry,

Nasza firma aktualnie poszukuje doświadczonych fachowców do prac wykończeniowych. Oferujemy możliwość pracy zarówno w systemie godzinowym, jak i na podstawie wykonanych metrów kwadratowych. Istnieje również opcja negocjacji dotyczących powierzenia obiektu ekipom poszukującym zatrudnienia.

Główne zadania obejmują:

  • Malowanie

  • Układanie płytek

  • Tynkowanie gipsowe

  • Murowanie

Oczekujemy od kandydatów:

  • Doświadczenia zawodowego minimum 2 lata

  • Sumienności i precyzji w wykonywanej pracy

  • Dbałości o powierzone narzędzia

  • Punktualności oraz samodyscypliny

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl