Zatrudnię Sprzedawcę w hurtowni Rolno-Ogrodniczej w Opatówku

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy osoby do pracy w Hurtowni Rolno-Ogrodniczej w Opatówku.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta.

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Wykładanie towarów.

  • Praca na kasie fiskalnej.

  • Dbanie o ekspozycję produktów.

  • Przygotowywanie i sprzedaż produktów.

  • Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji działu.

  • Przyjmowanie i ekspozycja towaru.

Wymagania:

  • Komunikatywność.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy..

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Uczciwość i pracowitość.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl