Operator maszyn Warszawa/Wawer

4 300 zł - 4 400 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukasz pracy albo chcesz ją zmienić? Zależy Ci na współpracy ze stabilnym pracodawcą i wynagrodzeniu wypłacanym na czas? Aplikuj do nas

Docelowe miejsce pracy: Warszawa Wawer

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- atrakcyjne wynagrodzenie na okresie próbnym+ premia miesięczna ( po okresie próbnym)

Główne zadania na stanowisku pracy:

- praca w obszarze produkcji przy przewijaniu folii według standardów firmy,

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

- obsługa elektronicznych paneli sterujących maszynami,

- przezbrajanie maszyn pod konkretne produkty,

- kontrolę parametrów procesu technologicznego,

- terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych,

- wypełnianie dokumentacji stanowiskowej,

- dbanie o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy.

Kluczowe oczekiwania wobec kandydata:

- techniczne umiejętności manualne,

- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

- wymuszona stojąca pozycja ciała przy wykonywaniu pracy,

- dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

- komunikatywność, elastyczność,

- pracowitość i sumienność.

-dokładność i precyzja w wykonywanych czynnościach

-znajomość komputera

11 wrz 2020;   from: www.olx.pl