Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Serock

Solid Security Sp. z o.o.
Radzymin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Miejsce pracy: Stare Orzechowo​

Zakres obowiązków:

  • Ochrona terenu, obiektów, osób, urządzeń, mienia nieruchomego i ruchomego
    na terenie ochranianych kompleksów wojskowych

Pracownik ochrony powinien posiadać:

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Książeczkę dopuszczenia do broni obiektowej
  • Orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne
  • Aktualny kurs doskonalący

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Stawka 26,93 brutto zł przy umowie o pracę
  • Umowa o pracę
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Pełne umundurowanie
  • Praca w systemie 24 godzinnym
7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Seris Konsalnet Holding S.A.
  • Radzymin
Opis: Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy ...
13 dni temu
28 zł 28 zł jedna godzina
Opis: OPIS Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym na terenie Radzymina poszukujemy kandydatek, kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY (praca siedząca polegająca przeważnie na obserwacji przez system kamer.) Co możemy Ci zaoferować?​ umowę zlecenie, ...
5 dni temu
28 zł jedna godzina
Opis: Zakres obowiązków: Ewidencja ruchu pojazdów Obchody kontrolne Wymagania: Dyspozycyjność Komunikatywność Odpowiedzialność Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Atrakcyjne wynagrodzenie Stawka: 27,70 zł/h brutto System pracy 24/48
23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radzymin
Opis: Do zadań na stanowisku ochroniarza/stróża nocnego będzie należało: · dokonywanie obchodu budynku i terenu, sprawdzając zabezpieczenia budynku · wpisywanie zauważonych nieprawidłowości do książki usterek i przekazywanie informacji pracownikom ...
2 dni temu