PRACA W BARZE- Kelnerka / Barmanka / Pomoc kuchenna, Hrebenne od zaraz

Osoba fizyczna (prywatna)
Tomaszów Lubelski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko kelnerka/barmanka/pomoc kuchenna do lokalu Zajazd Markiz w Hrebennem.

Praca w godzinach 7-19; 19-7. (system równoważony - po nocy dwa dni wolne).
Zakres obowiązków:
•przyjmowanie zamówień od klientów,
•przygotowywanie i podawanie posiłków, serwowanie napojów alkoholowych przy barze, sprzedaż,
•utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy i w barze
•przyjmowanie klientów na hotel i parking.

Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomi! Wystarczą chęci, a wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 60*****05 lub przesłanie CV.

22-680 Hrebenne 120, powiat: tomaszowski, woj. lubelskie.
7 maj 2024;   from: www.olx.pl