Przedstawiciel Handlowy / Kierowca - branża mięsna masarnia

5 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Opoczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Poddębniak" w Kunicach poszukuje do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy / Kierowca

Zakres obowiązków:

· Szukanie i pozyskiwanie nowych klientów

· Realizowanie planów sprzedaży

· Dbałość o dobry wizerunek firmy

· Poprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań związanych ze stosunkami handlowymi z klientami

· Raportowanie wyników pracy do przełożonego

· Przyjmowanie zamówień oraz dostarczanie towaru do klienta

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy jako handlowiec

· Samodzielność i kreatywność

· Wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy

· Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji

· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Umowę o pracę na pełny etat

· Motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

· Niezbędne narzędzia pracy; samochód, telefon

· Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie

7 maj 2024;   from: www.olx.pl