Account Manager - Instytucje Publiczne

Orange Polska S.A.
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Twój zakres obowiązków:

  • praca na własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji

  • doradztwo i sprzedaż kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity), w tym finansowanych z funduszy UE i grantów z budżetu centralnego

  • realizuj założone cele sprzedażowe

  • stale podnoś poziom wiedzy biznesowej i produktowej

Nasze wymagania:

  • masz potencjał aby zostać doradcą klienta w cyfrowej transformacji

  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych

  • jesteś zaangażowany/a oraz chętnie zdobywasz wiedzę

  • posiadasz zdolności organizacyjne, działasz dynamicznie i samodzielnie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji celów

  • program wdrożeniowy pod okiem mentora i trenera

  • stałe wsparcie dedykowanego menedżera

  • bogaty program szkoleń podnoszący wiedzę o rozwiązaniach telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity

  • rzetelne i stabilne partnerstwo

Zespół:

Jesteśmy Zespołem specjalizującym się w sprzedaży i doradztwie w zakresie usług telekomunikacyjnych ICT, IoT oraz cybersecurity.

Naszym zadaniem jest współpraca z dynamicznie rozwijającymi się klientami z sektora Instytucji Publicznych . Tworzymy na polskim rynku wyjątkową grupę ekspertów wspierających firmy w cyfrowej transformacji. Chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie? Czekamy na Twoją aplikację.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl