Pracownik Biurowy Kat-Auto Recykling

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sejny Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Wraz z ciągłym rozwojem firmy Kat-Auto Recykling poszukujemy osoby na stanowisko
Pracownik Biurowy/Fakturzystka .
Obowiązki

Obsługa korespondencji biura (mailowa).
Wystawianie faktur
Utrzymywanie i pielęgnowanie dobrej relacji biznesowej z klientem.
Obsługą klientów
Bieżąca obsługa telefoniczna Klienta

Wymagania

Znajomość Pakietu Office, w szczególności Excel.

Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

Mile widziana znajomość języka litewskiego

Zapraszamy do wysyłania Cv za pośrednictwem Olx
7 maj 2024;   from: www.olx.pl