Kontroler Jakości/ Laborant SELT - Opole

Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Selt Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI/ LABORANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawowanie kontroli bieżącej nad produkcją

  • Ocena jakości i zgodności wyrobu z kartą produktu (specyfikacją techniczną)

  • Pobór prób zgodnie ze specyfikacjami / harmonogramem badań

  • Wykonywanie analiz fizyko – chemicznych półproduktów i wyrobów gotowych

  • Identyfikowanie, komunikowane i raportowanie zaobserwowanych niezgodności

  • Rzetelne prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej

  • Archiwizowanie prób/wyrobów gotowych i ich systematyczne przeglądy

  • Reprezentowanie firmy w inspekcjach zewnętrznych

WYMAGANIA:

  • Znajomość klasycznych technik analitycznych

  • Wykształcenie średnie/zawodowe

  • Obsługa komputera, znajomość Ms Office

  • Umiejętność egzekwowania zasad jakościowych, sporządzania raportów

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Karta MultiSport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe, PPK

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj teraz"

7 maj 2024;   from: www.olx.pl