Kierownik Budowy

9 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Puławy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją budowy, rozbiórki zgodnie z dokumentacją projektową, warunkami technicznymi wykonania i odbioru

  • organizację i koordynację robot prowadzonych przez podwykonawców oraz monitorowanie jakości i terminowości ich pracy

  • prowadzenie dokumentacji budowy wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej

  • dokonywanie odbiorów technicznych oraz udział w czynnościach kontroli i odbioru obiektu budowlanego przez uprawnione organy

  • nadzór nad kadrą pracowniczą

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość prawa budowlanego

  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych minimum 1 rok

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • umiejętność czytania rysunków, planów i projektów

  • umiejętność kosztorysowania

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon

5 kwi 2024;   from: www.olx.pl