Pracownik magazynowy - JEDNA ZMIANA - Warszawa Poleczki

Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Warszawa Poleczki

OFERUJEMY:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie zasadnicze 4800 zł brutto/mies.,
• możliwość zdobycia premii uznaniowej do 1000zł brutto/mies.,
• pracę w systemie jednej zmiany 9:00 - 17:00,
• kartę żywnościową (o kwocie 210 zł przeznaczoną na zakupy spożywcze),
• pracę na magazynie z częściami samochodowymi,
• pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym,

ZADANIA :
• pakowanie towaru,
• kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego,
• sortowanie asortymentu,
• wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagamy :
• umiejętności obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zainteresowała Cię ta oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń.
7 maj 2024;   from: www.olx.pl