Zatrudnimy kosmetologa / Specjalistę do depilacji

4 500 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ząbki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Gabinet DepilConcept Warszawa Targówek przyjmie kosmetyczkę / kosmetologa.

Do naszego zespołu szukamy profesjonalnych , dynamicznych i zmotywowanych kandydatek na stanowisko : Specjalista- kosmetolog

Opis zadań :

- wykonywanie zabiegów fotoodepilacji SHR i fotoodmładzania

- wykonywanie zabiegów depilacji woskiem

- obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci

- dokonywanie rezerwacji zabiegów

- uczestnictwo w działaniach marketingowych salonu

- dbałość o komfort i dobre samopoczucie klientów

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania :

- wykształcenie kierunkowe

- zaangażowanie

- uczciwość

- chęci rozwoju

- uczestnictwo w szkoleniach

- miła aparycja i wysoka kultura osobista

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nie naganny wygląd

- doświadczenie w zawodzie mile widziane

- znajomość obsługi komputera

Co oferujemy :

- miłą atmosferę w pracy

- możliwość wykonywania na sobie zabiegów

- wysokie wynagrodzenie ( podstawa + premia )

- certyfikowany pakiet szkoleń

- dobrą kawę w pracy

Dołącz do naszego Depil Teamu , nie czekaj ani chwili 

Wyślij do Nas swoje CV na podany adres mailowy 

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr133, poz. 883 z późn. Zmianami”

Zapraszamy !!!

7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ząbki
Zatrudnimy kadrowa / kadrowego do płac i9 kadr na pół etatu .Program kadrowo płacowy na którym pracujemy to CENZUS Praca od już Targówek
25 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ząbki
30 zł 32 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnimy samodzielnego , czystego i ogarniętego kucharza.
Doświadczenie wymagane
Dniówki do wypłaty
Umowa o prace .
Więcej info przez telefon
Restauracja na Targówku
Kuchnia srodziemnomorska
...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ząbki
555 zł 888 zł jedna godzina

Opis:

Do naszego kameralnego salonu zatrudnimy kandydatek na stanowisko masażystki w wieku od 18 do 25 lat, miłej aparycji,szczupła sylwetka ciała(Miejsce pracy: Hongkong, Chiny)

Obowiązki:

Wykonywanie masażu

...

25 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ząbki
29 zł 30 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnimy Pana do prac zewnętrznych na nowym budynku mieszkalnym

Lokalizacja: Ząbki 05-091 ul. Batorego

Mile widziane:

doświadczenie w pracach ogrodniczych (koszenie trawy i przycinanie roślin),

...

5 dni temu