Kelner / kelnerka

Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pocco Italia Ristorante zatrudni kelnera/kelnerkę.

Miejsce pracy: Sosnowiec Zagórze

Główne zadania na tym stanowisku:

· Zapewnianie wysokiego standardu obsługi gości

· Budowanie pozytywnych relacji,

· Obsługa systemu POS,

· Utrzymywanie porządku na sali i barze,

· Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów,

· Dbałość o estetykę otoczenia.

Oferujemy:

- pracę w znanej, lubianej, prężnie rozwijającej się restauracji,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- posiłki pracownicze,

- rabaty dla pracowników i ich rodzin,

- przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole,

- elastyczny grafik,

- najnowsze rozwiązania technologiczne usprawniające pracę zespołu kelnerskiego,

- możliwość rozwoju i awansu.

Nasze oczekiwania:

· Doświadczenie na w/w stanowisku,

· Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

· Otwartość na potrzeby gościa,

· Umiejętności pracy pod presją czasu,

· Miła aparycja i wysoka kultura osobista,

· Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o przesłanie CV poprzez platformę OLX .

7 maj 2024;   from: www.olx.pl