Stylistka paznokci

Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy doświadczonej i pozytywnej osoby do pracy w salonie kosmetycznym.

Czego oczekujemy od ciebie :

· Doświadczenia w wykonywaniu manicure klasycznego, hybrydowego i żelowego. Wykonywanie pedicure będzie dodatkowym atutem

· Umiejętności utrzymania porządku w pracy

· Empatii i uśmiechu dla każdego klienta

· Punktualności oraz dokładności w wykonywanych zadaniach,

· Dyspozycyjności,

· Kultury osobistej i higieny pracy,

· Uśmiechu i chęci do pracy :)

Co Oferujemy :

· Przyjazną atmosferę pracy w salonie z profesjonalnym wyposażeniem

· Umowa o pracę,

· Możliwość rozwijania się i zdobywania nowych kompetencji w branży beauty

· pełne wyposażenie stanowiska oraz pracę na najwyższej jakości produktach

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - Zapraszam do przesyłania CV oraz kilku przykładowych prac stylizacji :)

Informuję, iż skontaktuję się z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie klauzuli RODO w CV.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl