Praca nad morzem z darmowym zakwaterowaniem

3 500 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kamień Pomorski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w rodzinnym pensjonacie zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • samodzielność, dobra organizacja pracy

  • dokładność

  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie

  • wynagrodzenie płatne na czas

  • "Melodyjną" atmosferę ;)

7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Opis: Praca nad morzem – ręczne grawerowanie biżuterii Dedicante, celebrytki ze stali szlachetnej i gadżety. Poszukujemy otwartych i pewnych siebie osób do prowadzenia samodzielnych (jednoosobowych) punktów sprzedaży z grawerowaną biżuterią ze stali ...
23 dni temu
23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kamień Pomorski
Opis: Praca w sklepie spożywczym na sezon letni .Wymagane ukończone 18 lat i status ucznia.Więcej informacji pod numerem telefonu
rok temu
  • Hotele ADC Sp. z o.o.
Opis: Zatrudnimy masażystę w Ośrodku Rehabilitacyjnym "Contessa" w Dziwnówku nad morzem. Wymagany okres zatrudnienie: od zaraz do 20.10.2024 r. Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjny " Contessa " w Dziwnówku nad morzem w woj. zachodniopomorskim. ...
11 dni temu