Opiekun w żłobku/klubie dziecięcym

Osoba fizyczna (prywatna)
Radom Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

W związku z rozwojem Bliskościowego Klubu Malucha Przytulisie

POSZUKUJEMY WSPANIAŁYCH OPIEKUNÓW I NAUCZYCIELI

Jeśli chcesz tworzyć z nami wyjątkową przestrzeń dla dzieci i:

-> masz kwalifikacje nauczyciela przedszkolnego lub opiekuna w żłobku - WARUNEK KONIECZNY

-> znajome są Ci idee Rodzicielstwa Bliskości, Wychowania bez przemocy NVC, Reggio Emilia, a także pedagogika Montessori i pedagogika Froebla

-> masz ukończony kurs edukacji Monstessori i/lub Froebla (lub jesteś gotowa taki podjąć)

-> cechujesz się kreatywnością i zaangażowaniem w działania które podejmujesz

-> uwielbiasz pracę z dziećmi,

-> jesteś gotowa zdobywać i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach

DOŁĄCZ DO NAS I WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom
Pilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku opiekunka dziecięca w żłobku. Wymagania: wykształceni kierunkowe, ukończony kurs opiekuna dziecięcego. Więcek informacji pod numerem 50*******13
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom

Opis:

Poszukujemy mężczyzny, który będzie pełnił role Opiekuna w ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY w Radomiu

Obowiązki:

  • zapewnienie niezbędnej opieki uczestnikom ŚDS,

  • współpraca z zespołem w zakresie ...

9 miesięcy temu
6 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Czy myślisz już o Wakacjach?

Możesz z nami wyjechać na 2 tygodnie lub 2 miesiące , właśnie w wakacje!

Masz urlop i chcesz wyjechać w czasie jego trwania? Zapraszam do kontaktu!

BONUSY ...

25 dni temu
6 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Czy myślisz już o Wakacjach?

Możesz z nami wyjechać na 2 tygodnie lub 2 miesiące , właśnie w wakacje!

Masz urlop i chcesz wyjechać w czasie jego trwania? Zapraszam do kontaktu!

BONUSY ...

25 dni temu