Przyjmę hydraulika,pomoc hydraulika, murarza

25 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 8 - 17 , nie odpowiadam na wiadomości

Obowiązki:

  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

  • Wykonywanie instalacji sanitarnych.

  • Praca w zespole.

  • Montaż urządzeń instalacji sanitarnych wewnętrznych.

  • Realizacja sieci zewnętrznych.

  • Praca na budowie.

  • Obsługa i konserwacja instalacji sanitarnych.

  • Umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych.

  • Wykonywanie instalacji grzewczych.

  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

  • Sprawność fizyczna.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Rzetelność i dokładność.

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl