Obsługa Klienta/kelner/barista w kawiarni

4 000 zł - 6 000 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

CIACHO BEZ CUKRU rekrutuje zespół ds. obsługi klienta.

Wyślij nam swoją aplikację w formie CV jeśli:

- masz dyspozycyjność łącznie z weekendami (może być niepełny etat, do uzgodnienia)

- praca z ludźmi sprawia Ci radość i jesteś osobą kontaktową

- jeszcze się uczysz/studiujesz i chcesz zdobywać doświadczenie ( status studenta nieprzymusowy)

-posiadasz książeczkę sanepidowską

I chcesz:

­- zasilić team Ciacha w Katowicach, który wie jak łączyć zdrowe i smaczne w jednym – rozkręcamy się i mamy apetyt na więcej

- nauczyć się kompleksowej pracy z klientem

- otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie

- wiedzieć więcej na temat zdrowego stylu życia i poznać wszystkie możliwe zamienniki cukru i dowiedzieć się czym i jakie są alergeny

Twoje obowiązki będą obejmowały:

- obsługę klienta: tą bezpośrednią w kawiarni-cukierni oraz telefoniczną

- aktywne doradzanie klientom w temacie naszych produktów

- przyjmowanie zamówień i przygotowywanie napojów, śniadań

- dbanie o estetykę stanowiska pracy i utrzymanie czystości w strefie kawiarnianej

- dbanie o wizerunek firmy i dobrą atmosferę

Kawiarnia mieści się w Katowicach na osiedlu Paderewskiego przy Stawach.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych).

*Nadesłane zgłoszenia bez klauzuli, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiamy CiachoTeam

7 maj 2024;   from: www.olx.pl