Technik elektronik - stała praca, okolice Aleksandrowa Łódzkiego

8 000 zł jeden miesiąc
Randstad Polska Sp. z o.o.
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stabilna, rozwojowa praca

Zatrudnienie bezpośrednie

wolne stanowisko: Technik elektronik

okolice Aleksandrowa Łódzkiego

Zapraszamy ;)

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie /umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 8000 brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22- 6:00)

zadania

  • serwis , usprawnianie , naprawa maszyn wyposażonych m.in w sterowniki PLC, systemy wizyjne, serwomotory
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • analiza awarii i problemów maszynowych oraz wdrażanie rozwiązań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu
  • wykonywanie regularnych elektronicznych przeglądów maszyn

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku od roku doświadczenia wzwyż
  • wykształcenie zawodowe (elektronik , mechatronik , automatyk w przypadku odpowiedniego doświadczenia - elektryk , elektrotechnik,)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

8 maj 2024;   from: www.olx.pl