Przedstawiciela handlowego zatrudnię, praca Zgierz

Green Scrap Sp. z o.o.
Zgierz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Skup złomu mieszczący się w Zgierzu ul. Wschodnia 29 zatrudn na stanowisko i przedstawiciela handlowego.. Mile widziane doświadczenie. Praca w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku.

CV w formacie pdf prosimy przesyłać poprzez formularz olx lub

mejlowo : biuro{małpa}greenscrap.pl.

tel. 42 717 40 10

12 lip 2022;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zgierz
Opis: Zatrudnię PIEKARZA do obsługi pieców obrotowych na zmianę nocną PIEKARENKA Zgierz Sadowa 2c Proszę o kontakt telefoniczny.
rok temu
  • Green Scrap Sp. z o.o.
  • Zgierz
Opis: Skup złomu mieszczący się w Zgierzu ul. Wschodnia 29 zatrudni kierowcę C+E. Mile widziane doświadczenie. Praca w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku. CV w formacie pdf prosimy przesyłać poprzez formularz olx lub mejlowo : biuro{małpa}greenscrap ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zgierz
Opis: Zakres obowiązków : montaż instalacji elektrycznych układanie przewodów wykonywanie prób po montażu i naprawa instalacji elektrycznych praca na miejscu w Zgierzu- stałe godziny pracy, zakład produkcyjny Nasze wymagania : wykształcenie : elektryk, ...
28 dni temu
  • Zgierz
Opis: Zatrudnię pracownika na stałe do sklepu Żabka, umowa zlecenie po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Stanowisko: kasjer/sprzedawca Opis: obsługa klienta zgodnie ze standardami obsługa kasy fiskalnej układanie towaru na półkach ...
3 lata temu