Kierowca - kurier w firmie inna niż wszystkie

5 500 zł - 7 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Miejsce pracy: Sosnowiec.

Podwykonawca firmy kurierskiej InPost poszukuje pracownika na stanowisko kierowca - kurier

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie

-niezbędne narzędzia do jej wykonywania

-wynagrodzenie zawsze na czas

-umowa zlecenie , po okresie próbnym umowa o pracę

Zakres obowiązków:

-dostarczanie i odbiór przesyłek na wyznaczonym terenie ( Wojkowice k. Będzina ), ilość adresów ok. 40-60/dzień plus 4 paczkomaty, w większości paczki od 2 do 10 kg

-praca na samodzielnym stanowisku

Wymagania:

-doświadczenie w kurierce, spedycji,transporcie będzie dodatkowym atutem

-doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony mile widziane

-samodzielność

-gotowość do pracy w systemie 9-11 godzinnym od pon-pt

-Prawo jazdy kat. B min rok.

-Punktualność

-Dyspozycyjność

-Niekaralność

-osoby w wieku 20-50 lat

Chętnych proszę o telefon w godzinach 10-18 , lub przesyłanie CV . Jest możliwość umówienia się na dzień próbny w celu sprawdzenia charakteru pracy

8 maj 2024;   from: www.olx.pl