Pomoc kuchenna w Hotelu Senator

27 zł - 32 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Kołobrzeg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Czterogwiazdkowy hotel Senator z 255 pokojami położony jest nad samym brzegiem morza w miejscowości Dźwirzyno jest hotelem z grupy Hoteli Nadmorskich. Naszą misją jest dokładanie wszelkich starań, aby nasi goście czuli się zrelaksowani, a ich potrzeby były spełnione.

Czujesz się w kuchni jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, poszukujemy właśnie Ciebie!

miejsce pracy: Hotel Senator , ul. Wyzwolenia 35, Dźwirzyno

Jakie będą Twoje obowiązki :

  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów

  • doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom

  • przygotowanie produktów i półproduktów zgodnie z poleceniami kierownika zmiany

Od kandydatów oczekujemy :

  • przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

  • Przykładanie wagi do utrzymywania jakości i estetyki dań

Z naszej strony możesz liczyć na :

  • Długoletnią współpracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca w nowo wyposażonej kuchni

  • możliwość korzystania z kompleksu basenowego

  • zniżki na wszystkie usługi Hotelu

  • Wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i konkursy gastronomiczne.

  • Możliwość awansu

Jeżeli interesujesz się naszą ofertą, napisz do nas lub zadzwoń i dołącz do naszego zespołu!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

13 lis 2021;   from: www.olx.pl