Pracownik gospodarczy

Osoba fizyczna (prywatna)
Biała Podlaska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy pracownika do drobnych prac naprawczych i porządkowych w godzinach od 7.00 - 15.00 lub 16.00. Warunkiem jest posiadanie prawa jazdy.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o czystość wokół budynku, koszenie trawy, odśnieżanie,

  • drobne naprawy remontowo budowlane

  • pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

  • przewożenie towaru w razie potrzeby

  • zarządzanie magazynem z odzieżą roboczą oraz drobnym sprzętem

Oferujemy legalne zatrudnienie miłą atmosferę.

28 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Biała Podlaska
Opis: prace porządkowe na posesji osiedla bloków wielorodzinnych. { zamiatanie, koszenie, grabienie, odśnieżanie itp}
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Biała Podlaska
Opis: Zatrudnimy pracownika gospodarczego/dozorcę do obiektu znajdującego się w Białej Podlaskiej przy ulicy Fabrycznej. Praca na umowę o pracę – cały etat. Wymagania: zaangażowanie, pracowitość, samodzielność, systematyczność, dyspozycyjność, umiejętność ...
rok temu
  • BIASCAN Sp. z o.o.
  • Biała Podlaska
Opis: Numer oferty: StPr/24/0907Obowiązki:ogólne pilnowanie porządku na hali, jazda po części, konserwacja i naprawa urządzeń(godziny pracy 8-16)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie: średnie zawodowe ...
8 dni temu
  • WOJCIECH ROMANIUK DORADZTWO I ZARZĄDZANIE
  • Biała Podlaska
Opis: Numer oferty: StPr/24/0875Obowiązki:sprzątanie terenu osiedla mieszkaniowego (zamiatanie, koszenie trawników, odśnieżanie), inne prace porządkowe oraz nieskomplikowane prace naprawcze (miejsce wykonywania pracy: osiedla mieszkaniowe Armii Krajowej)( ...
13 dni temu