Kierowca / Pracownik Magazynu - Kraków

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca/Pracownik Magazynu

Lokalizacja - Kraków, ul. Albatrosów 1.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień,

  • Oznakowanie oraz zabezpieczanie opakowań na czas transportu,

  • Kontrola warunków transportu,

  • Terminowe dostawy do dedykowanych aptek na trasie,

  • Rozliczanie aptek z płatności gotówkowych,

  • Kompleksowa obsługa dokumentacji związanej z dostawą.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 12:00-20:00),

  • Wysoka kultura osobista,

  • Punktualność,

  • Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Bogaty pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, oferty Ubezpieczeń Grupowych oraz dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit;

  • Ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na receptę;

  • System premiowy

8 maj 2024;   from: www.olx.pl