Pracownik gospodarczy / Złota rączka

4 250 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Przedszkole i Szkoła dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwojowymi
Bydgoszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwojowymi w Bydgoszczy poszukuje do współpracy cierpliwego, godnego zaufania pracownika gospodarczego „Złota Rączka”.

Miejsce pracy: J.J.Śniadeckich 23, 85-011 Bydgoszcz

Do zakresu obowiązków przede wszystkim będzie należeć:

  • wykonywanie drobnych bieżących prac konserwatorskich w placówce i na jej terenie

  • dbałość o porządek wokół budynku

  • usuwanie zagrożeń mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo uczniów oraz zabezpieczenie majątku szkoły i przedszkola

  • inne- prace gospodarcze wg potrzeb szkoły w ramach obowiązującego czasu pracy

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Dyspozycyjność

  • Staranność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy,

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

APLIKOWAĆ PROSIMY PRZEZ PORTAL OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

14 maj 2021;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bydgoszcz
Hotel MARATON 3* zatrudni na stanowisko, osobę z doświadczeniem: PRACOWNIK TECHNICZNY- GOSPODARCZY "ZŁOTA RĄCZKA" Wymagania: Prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, ró...
miesiąc temu
  • INTER GROUP grupa kapitałowa
  • Bydgoszcz

Opis:

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownik Gospodarczy

Zadania:

  • Sprzątanie terenów zewnętrznych , prace porządkowe wewnątrz obiektów

  • Mycie posadzek w halach garażowych

  • 2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bydgoszcz

Opis:

Form-Plast S.A.

Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, to firma o ponad 40-letniej tradycji działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych.

Obecnie poszukujemy pracowników do ...

9 dni temu
  • INVITI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Bydgoszcz

Opis:

Stanowisko pracy: Pracownik Gospodarczy, Nr oferty: 1422, praca w Bydgoszczy, wymagane doświadczenie zawodowe, praca na wysokości, umowa zlecenie, staz pracy: 1 rok.
10 godzin temu