Praca | Gdów | Pracownik magazynu | 31 zł brutto

31 zł - 31 zł jedna godzina
Tikrow Sp. z o.o.
Dobczyce Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Agencja pracy Tikrow o numerze KRAZ 17700 poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów Pracownik magazynu w miejscowości Gdów.

Atrakcyjne wynagrodzenie 31 zł brutto za godzinę wypłacane przelewem na konto zaraz po wykonanej pracy!

Miejsce pracy: 32-420 Gdów, ul. Obrytka 823

Obowiązki: kompletowanie zamówień, obsługa paleciaka, pakowanie paczek, pakowanie produktów, przygotowywanie towarów do wysyłki, rozładunek/załadunek towarów, układanie paczek/palet.

Zapraszamy do rejestracji za pomocą przycisku Aplikuj

26 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dobczyce
Opis: Przyjmę do pracy montera mebli ,mile widziane doświadczenie prawo jazdy kategorii B . Oferujemy umowę o pracę wynagrodzenie do uzgodnienia .Cv prosimy przesyłać na biuro(małpa)lotus-gdow.pl , Nr telefonu kontaktowego 50*******15
27 dni temu
  • Tartak Jakubowski S.J.M Jakubowscy sc
  • Dobczyce
25 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Tartak Sieraków poszukuje pracownika do tartaku. Zakres obowiązków: Układanie, przekładanie desek, kantówek, łat oraz kontrłat Cięcie piłą spalinową Pomoc przy załadunku Prace porządkowe na magazynie Wypłaty co tydzień. Praca poniedziałek - piątek w ...
2 lata temu
4 989 zł 4 990 zł jeden miesiąc
Opis: Opis Oferujemy pracę w ekipie utrzymującej czystość w obiektach produkcyjnych oraz biurach w miejscowości Gdów . Stanowisko to wiąże się z utrzymaniem czystości w powierzonym obiekcie (pomieszczenia biurowe, socjalne, sanitariaty, hala) w wymiarze ...
6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dobczyce
Opis: Trokos to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera. Chcesz pracować w młodym zespole, przyjaznej atmosferze, mieć stabilną pracę – aplikuj do nas. Zapewniamy: Atrakcyjne ...
rok temu